Termico O firmie
O firmie PDF Drukuj Email

TERMICO, działająca na polskim rynku od 1976 jest stabilną firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej i rozbudowanej sieci odbiorców. Obecne działania zakładu, ukierunkowane zostały na produkcje opakowań tekturowych pod określone wymagania klientów z różnych segmentów rynku.

Oferujemy szeroki wybór tektur falistych produkowanych z wysokiej jakości surowców, jak i pełen asortyment opakowań tekturowych według norm FEFFCO. Możemy Państwu zaoferować wyroby z tektur o gramaturach od 300 do 560 dla trój-warstwowych oraz od 570 do 920 g/m2 dla 5 warstwowych z pokryciem makulaturowym (korzysta cena), testliner lub kraftliner (najwyższa jakość). Oferujemy również tektury specjalne z wkładami pół-chemicznymi oraz jedno i dwustronnie bielone.

Szerokość tekturnicy wynosi 2400 mm. Naszym atutem jest możliwość realizacji zarówno dużych, jak i małych serii produkcyjnych, w terminie do 3 – 4 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. W przypadku większej, długofalowej współpracy istnieje również możliwość ustawienia części parku maszynowego pod Państwa potrzeby, co skróci okres oczekiwania na produkt do 2 dni roboczych.

Oferujemy kartony klapowe i fasonowe w dowolnych kształtach i rozmiarach oraz 4 kolorowy nadruk flexograficzny. Dysponujemy własnym transportem, co pozwala realizować zamówienia niemal „odwrotnie” Jeżeli są Państwo zainteresowani poznaniem oferty cenowej naszej firmy, prosimy o kontakt mailowy, bądź telefoniczny.